1

Téma: záhada předvolebního hlavolamu.

Dnes 19.10.06. jsem dostal do schránky předvolební leták SZ. ,kde se tato strana respaktivě pan JUDr Sedláček kriticky vyjadřuje k některým členůmODS. V zápětí na to jsem dostal další předvolební leták a to od strany ODS, kde se zase snáší kritika na S.Z. a to od p. Stona, p. Balhara, a p. Balíka ml. a to hlavně na hlavu p. Sedláčka.

Je mě záhadou jak v jeden den a pomalu ve stejnou hodinu jsem obdržel kritický leták S.Z. na ODS. a  kritický leták ODS na S.Z. Bylo by normální kdyby odezva ODS na leták S.Z. přišla třeba za dva dny, ale aby kritiky jedné strany na druhou stranu přišly zároveň v jeden den !!!!!!!!!!!!!! tak pánové mě se zdá ,že jste domluveni a že jedna strana věděla co napíše druhá strana  a hrajete jenom předvolební  divadélko.

Zdravím a přeji příjemné příští dny.

2

Re: záhada předvolebního hlavolamu.

Zase tak divné mi to nepříjde. Spíše se opakuje stejná situace jako před čtyřmi roky, kdy vydala panflet ODS (cítil jsem z toho tenkrát pana Balíka ml.) a den nato rychle reagoval pan Sedláček. Přišlo mi to tehdy trošku trapné ze strany ODS, zvláště proto, že spolu byli celé ty čtyři roky v koalici. Letos už to zřejmě očekávali obje strany a nebo se o tom navzájem gentlemansky informovali. Vypada to, že se nám tu zabíhá nová tradice.

Nicméně za toto volební období jsem osobně s prací OU a zejména pana starosty spokojen. Je jasné že takový projekt jako stavba kanalizace nemůže probíhat bez problémů. Důležité je, že to budeme mít konečně za sebou. A také získání dotace na rekonstrukci MŠ či na rekonstrukci hřiště Na Farském na mě působí dojmem, že pan Ston v tom "umí chodit."

3

To jste na tom dobře, že jste dostal oba letáky a byl jste v obraze! Mnoho občanů ale dostalo pouze leták ODS a nevěděli, která bije. Ale na druhé straně z rozmístění podpisů bylo všem jasné, kdo je autor!!!!! (asi tejný jako před čtyřmi lety) Pěkně to pan Balik ml. řídí z Brna!!!!!

4

I když jsem dané letáky četl, tak jsem si z nich jasný názor nevytvořil. Pokud člověk nemá dostatek informací, je udělat si nestranný názor obtížné. Podobné předvolební letáky jsou chtě nechtě zpolitizované.

Myslím si však, že pan Balík ml. ne nadarmo vystudoval v Brně politologii. Vše co se naučil, umí velice šikovně používat v praxi a také díky němu a povedené prezentaci úspěchů za minulé volební období(zejména v Bludovanu, což značně leželo v žaludku Zeleným), ODS tak přesvědčivě volby vyhrála.

Jsem zvědav, jaká koalice se nám vytvoří. 7 zastupitelů z řad ODS a KDU-ČSL je jistých. Ovšem kdo ji doplní a bude stabilní?

5

Vážený pane Rudolf!

určitě tuto situaci rosekne soudruh ČECH JAROSLAV

6

Pane Senegale, tak jste měl pravdu. Pan Čech s panem Březinou tuto situaci skutečně rozsekli. Jak již prosakuje napovrch, s tímto cílem již stranu "Nezávislá volba" zakládali. Ovšem jak jsem se měl dnes možnost na zastupitelstvu přesvědčit, čekají nás politicky stabilní 4 roky. Osmička je jistá :-).

7

Volba orgánů obce dopadla celkem bez překvapení, pokud za překvapení nepovažujeme "raketový" nástup nováčků v komunální politice - ing. Ťulpík jako místostarosta a pan Čech jako 1. radní (i když pan Čech již v zastupitelstvu obce byl, ale asi za jinou stranu - jestli se nepletu ).

8

Pane Miky domnívám se také,že pan Čech byl za jinou stranu ,ale teď si nevzpomínám jakou ta strana měla barvu.  A potom rodina je rodina . Víte jaké je  pořekadlo : košile bližší kabátu.