1

Téma: Pozemky k výstavbě nových domů v okolí Bludova

Dobrý den, v současné době stále častěji slyším od obyvatelů Bludova a okolíních vesnic o nedostatku parcel k prodeji, které jsou zařazeny v územním lánu a tedy určeny k výstabě nových rodinných domů. Zajímalo by mne, zdali se bude nové zastupitelsvo snažit se stávajícím stavem něco dělat a popřípadě prosím o vyjádření jak pověřené osoby OÚ Bludov, tak i vás obyvatelů. Myslíte si stejně jako já, že je třeba využít zájmu, který je jasně zřetelný a podopořit tedy vznik nových stavebních míst? Děkuji za reakce.

2

Re: Pozemky k výstavbě nových domů v okolí Bludova

Zdravím přednostně tvůrce bludovských stránek - skutečně jsou propracované. Hned naváži nato zdali přízpěvky z této diskuze bude někdo číst - myslím osoby ze zastupitelstva. Pokud alespoň jeden člověk si to sem tam přečte, tak doufám že to bude prospěšné.
No a teď  k reakci na předchozí přízpěvek. Souhlasím s panem Karlem v podpoře budování nových stavebních míst. V bludově je jich opravdu velmi málo, skoro bych řekl žádná. Znám spoustu mladých lidí včetně mě, kteří by si chtěli postavit dům právě v naší hezké obci, ale bohužel není kde.
Je sice důležité postavit čističku odpadních vod, ale z posledního čísla Bludovanu jsme všichni viděli, že celkový počet obyvatel spíše klesá než narůstá.
Tak doufám že naše zastupitelstvo to bude brát v potaz, a že se bude o tuto  problematiku více zajímat.